ekmek pişirme makinaları

  • warning: Creating default object from empty value in /home/lezzet/domains/lezzetvadisi.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'lezzet_lvadisi.s.timestamp' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT u.uid, u.name, MAX(s.timestamp) AS timestamp FROM lezzet_users u INNER JOIN lezzet_sessions s ON u.uid = s.uid WHERE s.timestamp >= 1576500201 AND s.uid > 0 GROUP BY u.uid, u.name ORDER BY s.timestamp DESC LIMIT 0, 10 in /home/lezzet/domains/lezzetvadisi.com/public_html/modules/user/user.module on line 819.

Beko Ekmek Yapma Makinası


Beko nun evde ekmek yapmak isteyenler için çıkardığı ekmek yapma makinası birçok fonksiyona sahip ortalama tercih edilen modellerden biri..

İŞte beko ekmek yapma makinası ve özellikleri
Zaman Program Ayarı olan makinada Ekmeğin istenen saatte pişmiş olabilmesi için önceden yapılabilen ayar mevcut
sesli uyarı

Fonksiyonlar :
6 fonksiyonlu Program seçimi tuşu:
1.Standart
2.Hızlı
3.Köy ekmeği
4.Ultra hızlı
5.Tam buğday ekmeği
6.Kepek ekmeği
7.Hamur hazırlama
8.Fırınlama
9.Reçel hazırlama

Ekmek Yapma Makinaları

Hazır ekmek almak yerine kendi ekmeginizi evde pişirmek daha sağlıklı olmazmı? eskiden köylerde oldugu gibi ekmegimizi kendimiz yapmak istiyoruz ama nasıl yapacagımızı bilmiyorsak teknoloji imdadımıza yetişiyor..

Mutfakların gözde ürünlerinden biride ekmek yapma ekmek pişirme makinaları..tarifine ve ölçüsüne göre yaptıgınız hamuru koyuyorsunuz ekmeğiniz hazır..sıcak taze ve doğal ekmek için ekmek yapma makinası almak isteyenler için ekmek yapma makinalarını sizin için araştırdık

Anket

Sitemizle nasil tanistiniz?:

Son yorumlar

İçeriği paylaş